o mnie

Ladydance - Alina Barkovskaya - certyfikowana profesjonalna tancerka i instruktorka. W 2015 roku we współpracy z Conseil International de la Danse (CID - UNESCO) oraz stowarzyszeniem "Ogólnopolski Związek Profesjonalistów Belly Dance" Alina otrzymała dyplom i tytuł Instruktora Dyscypliny Sportu-taniec sportowy ze specjalizacją belly dance. Ladydance jest także utalentowaną choreografką przeróżnych kobiecych styli tanecznych oraz laureatką konkursów tańca orientalnego. Ma również jeszcze parę sekretnych pasji... do sztuki makijażu oraz projektowania strojów tanecznych.Więcej o mnie:
Od kiedy siebie pamiętam, zawsze tańczę. Mama zaprowadziła mnie na pierwszą lekcję tańca, gdy miałam niespełna 4 lata. W wieku 6 lat zaczęłam występować w dziecięcej formacji tańca współczesnego. Po przeprowadzce do Rosji w wieku 10 lat profesjonalnie zaczęłam trenować taniec towarzyski. W 2003 roku przeprowadziłam się na stale do Polski, ale nie porzuciłam swojej pasji. Pierwsze lata w Polsce minęły pod znakiem fitnessu, jogi i aerobicu, lecz w roku 2006 zakochałam się całym sercem w tańcu orientalnym. Po 2 latach nauki zostałam instruktorką tańca brzucha.

Naukę tańca orientalnego pobierałam u największych autorytetów w dziedzinie tańca orientalnego: Tito Seif, Sadie Marquardt, Lubna Emam, Mohamed Kazafy, Khaled Mahmoud, Camelia of Cairo, Yael Zarca, Karim Nagi, Suraiya Ibrahim, Jamilah, Abir itd. Umiejętności z zakresu tańca orientalnego zdobywałam w Polsce oraz za granicą: Turcja, Egipt, Rosja. Wiedzę i umiejętności, które zdobyłam, przekazuję innym miłośniczkom tańca orientalnego. Staram się wychodzić naprzeciw potrzebom uczennic, tak aby każda czuła się komfortowo i wyszła z zajęć zadowolona. Zachęcam do wyrażania indywidualności w tańcu i odnalezienia własnego stylu. Również prywatne lekcje i warsztaty, które prowadzę, są nie tylko doskonałą okazją do zabawy, ale także do szlifowania umiejętności technicznych!

Zapraszam do odnalezienia własnego niepowtarzalnego stylu na lekcjach:
Belly Dance
Shakira Style
Sexy Dance
Samba Brazylijska
High Heels & Catwalk
Burleska/Taniec Rewiowy
Chair Dance
Club Dance
Show Dance
Fitness Dance
Bollywood
Latino Ladies Styling